Header Ads

Kerbi Rodríguez anota gol en Bosnia

El  dominicano Kerbi Rodríguez anotó un gol en el minuto 84 y de esta forma fue determinante para que su equipo Modrica Maxima, ganara 1-0 al BSK, en la liga profesional de Bosnia.

Con esta anotación el dominicano suma 3 en la actual temporada.

A continuación lo que publica la página del equipo...en croata...

Prva liga Republike Srpske

Rodrigez donio tri boda

BANJA LUKA, 16. APRIL - Golom Kerbija Rodrigeza u 84. minutu, Modriča Maxima stigla je do druge uzastopne pobjede na gostovanju. Modričani su minimalnim rezultatom slavili protiv BSK-a, a junak susreta bio je golman Milan Nikić, koji je u 5. minutu odbranio šut Aleksandra Stanivuka sa 11 metara.

Slično kao prije 14 dana u Mrkonjić Gradu, domaći tim je propustio priliku da sa “bijele tačke”, a kazna je stigla pred sami kraj susreta. Prvo je u 5. minutu Aleksandar Milaković igrao rukom u šesnaestercu gostiju, a Goran Lakić pokazao na jedanaesterac. Stanivuk je izveo najstrožu kaznu, ali je Nikić sjajnom intervencijom spasio svoj gol.

Od 71. minuta Modričani su igrali sa igračem manje, jer je dvije javne opomene zaradio Stojan Tomić. Ipak, to nije smetalo četi Marka Stojića, pa su preko Rodrigeza stigli do pobjede. Milaković je šutirao, lopta se od stative odbila do napadača iz Dominikanske Republike, koji postiže svoj treći gol u sezoni za velika tri boda Modriča Maxime.

BSK - MODRIČA MAXIMA 0:1 (0:0)

Strijelac: Rodrigez u 84. minutu (Modriča Maxima).

Stadion: Omladinca u Banjaluci.